HAKKIMIZDA

Buradasınız: ANASAYFA - HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

“Bilgi, ışığımızdır”. diyerek 1997 yılında sektördeki yerini alarak deneyim ve birikimlerini firmalar ile profesyonel ortamlarda çalışmalarını sürdüren 3D PRODÜKSİYON kurulduğu ilk günden günümüze kadar başarılı organizasyonlara imza atarak çalışmalarını sürdüren, etkinlik yönetimi ve etkinlik organizasyonları konularında uzman bir kuruluştur. Yeni yapılanma döneminde kadrosunu profesyonel ve gençlerle genişletip güçlendirdi. Bünyesinde bulundurduğu profesyonel sahne ve gösteri sanatları grupları ile başarılı projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir. Sahne, gösteri sanatları ve organizasyonları konularında firma ve şirketlere desteğini sürdürerek bilgi birikimlerini paylaşmaya devam etmektedir. Uzman olduğumuz alanlarda Şirketler bünyesinde gerçekleşen tüm organizasyonlara profesyonel sanat kadrosunun tasarlamış olduğu projeler ile destek veren firmamız, gerçekleşmesi planlanan tüm organizasyonlara; sanatçı ve konser organizasyonları, müzik grupları, sahne ve gösteri sanatları, dekor tasarımı ve kurulumu, ses ışık sistemleri kurulumu, motivasyon ve takım ruhunu geliştirmeye yönelik takım oyunları ve özel konsept projeleri ile destek vererek çalışmalarını sürdürmektedir.

İNANCIMIZ

Bilim adamları çekirgelerin farklı yükseklikte zıplayabildiklerini görür. Birkaçını toplayıp 30 cm yüksekliğinde bir cam fanusun içine koyarlar. Taban ısıtılır. Sıcaktan rahatsız olan çekirgeler, zıplayarak kaçmaya çalışırlar ama başlarını fanusun cam tavanına çarparlar. Zemin sıcaktır fakat tekrar tekrar zıplarlar. Her seferinde cama çarparlar ve camın ne olduğunu bilmediklerinden, kendilerinin neyin engellediğini anlayamazlar.

Deneyin ikinci aşamasında; Tavandaki cam kaldırılır. Zemin tekrar ısıtılır. Tüm çekirgeler eşit yükseklikte, 30 cm zıplarlar! Cam engeli yoktur fakat çekirgeler daha yükseğe zıplamaya hiç cesaret edemezler. Çekirgelerin kaçma imkanı vardır fakat kaçamazlar. Engel artık zihinlerindedir. Onları engelleyen dış engel kalkmıştır ama kafalarındaki iç engel varlığını sürdürmektedir. Kafalarını cama vura vura öğrendikleri bu sınırlayıcı hayat dersine sadık halde yaşarlar. Bu deney canlıların neyi başaramayacaklarını nasıl öğrendiklerini gösterir. Buna “cam tavan sendromu” denir.

Bir insan gelebileceğine inandığı en üst nokta, onun cam tavanıdır. Cam tavanınız hayallerinizin tavan yüksekliğini gösterir.

Yapabileceğin, yapabileceğini düşündüğün kadardır.

PRENSİPLERİMİZ

  • Yasalara ve genel ahlak kurallarına aykırı davranmayız.
  • Beyan ettiğimiz dışında para kazanmayız ve kazandırtmayız.
  • Para için takla atmayız, aracı kullanmayız.
  • Bütçenin büyüklüğüne, küçüklüğüne göre tavır takınmayız.
  • Hatıra gönüle dayalı işlere sıcak bakmayız.
  • Aç açıkta kalsakta, istemediğimiz hiçbir şeyi yapmayız.
  • Amatör bir ruhla çalışma kavramına inanmayız, profesyonellikten şaşmayız.
  • İşimizle ilgili kendimizden başkasını suçlamayız.
  • Cesur olmaktan korkmayız, deneme yapmayız, maceraya atılmayız.
  • Yıllar geçsede, söylediğimiz sözün, yaptığımız hareketin arkasından kaçmayız.
  • Başkasının parasını kullandığımızı hiç aklımızdan çıkarmayız.
  • Heyecan duymadığımız işe kalkışmayız.
  • Başarısızlık halinde istifa etmekten korkmayız.
  • Dürüstlüğümüze ve doğruluğumuza toz kondurmayız.

PAZARLAMAYA BAKIŞIMIZ

Algı ile gerçek farklıdır. İnsanlar, bir çok şeye gerçeklere göre değil, algıladıklarına göre karar verirler.Size ne kadar ucuz bir ürün, ne kadar iyi bir servis sunarsanız sunun, mühim olan müşterinin algısıdır.Ürünümüzün diğer ürünlerden ucuz olması değil, diğer ürünlerden daha ucuz algılanmasıdır mühim olan.Ayrıca bunu müşterinin bilinçli olup olmamasından çok, firmaların ürünü ne kadar iyi anlatabildiği ile alakası vardır.Ne kadar başarılı olursanız olun, bunu müşteriye anlatamıyorsanız, kaybedersiniz.

TAKIM

Atınç Dayıgil

Genel Müdür

Murat Kanbur

Mali İşler Müdürü

Olgun Kamil Tura

Sanat Yönetmeni

Back to top