HİZMETLERİMİZ

Buradasınız: ANASAYFA - HİZMETLERİMİZ

 • Etkinlik Yönetimi
  Sanatçı ve Konser Organizasyonları
  Orkestra ve DJ Performansları
  Ses Işık ve Görüntü Sistemleri Kurulumu
  Sahne ve Dekor Tasarımı
  Kişisel Gelişim / Motivasyon Takım Oyunları
  Sahne ve Gösteri Sanatları Performansları
  Dans Müzik ve Ritim Workshopları
  Açılış Organizasyonları
  Düğün ve Davet Organizasyonları
 • Kurumsal Etkinlik Yönetimi
  Kurumsal Gala Gecesi Organizasyonları
  Kuruma Özel, Etkinlik Organizasyonları
  Şirket ve Bayii Toplantıları
  NLP Eğitim Toplantıları (Toplantılarımız Ali Poyrazoğlu’nun NLP-Tiyatro konseptli anlatımları ile desteklenmektedir.)
  Açılış ve Davet Organizasyonları
  Kurumsal Yeni Yıl Kutlamaları
  Kurumsal Yıl Sonu Toplantıları
  Kurumsal Yıldönümü Kutlamaları
  Road Showlar
  Takım Çalışmaları ve Motivasyon Takım Oyunları
  Kurumsal Outdoor Etkinlikler
  Yılsonu Toplantısı Ulaşım Konaklama ve Transfer Hizmetleri
  Host ve Hostes Desteği
  Catering Desteği

 • Ses Sistemleri
  Organizasyonların en önemli odak noktası olan iletişimin kusursuz sağlanması, kusursuz bir ses sistemine bağlıdır. Organizasyon alanının özellikleri ve sistemin gereklilikleri doğrultusunda en doğru teknik ekipmanların tedarik ve kurulumu aşamasında 3D Prodüksiyon’dan anahtar teslim hizmet alabilirsiniz. Fuar, açılış, davet, gösteri gibi ses sistemlerinin  kullanıldığı tüm etkinliklerde kaliteli ses sağlamak için alanında profesyonel ekibimiz, ihtiyacınıza en uygun sistemi seçmek ve kurmak için hizmetinizdedir.
 • Işık Sistemleri
  Konser, davet, açılış gibi tüm etkinliklerinizde ambiyansı oluşturacak, tüm mekanın enerjisine büyük etkisi olacak ışıklandırma için ekipman kiralamadan kurulum aşamasına kadar tüm süreç boyunca profesyonel çözüm hizmeti sunmaktayız. Unutmayın, doğru aydınlatma ekipmanları, organizasyonda kullanılan tüm yan sistemlerin en efektif biçimde sunulmasını sağlayarak etkinliğinize değer katar.
 • Görüntü Sistemleri
  Görme, çevremizdeki bilgiyi en hızlı algıladığımız duyumuzdur. Bu nedenle bir etkinlikte yayımlanacak / sunulacak görüntünün kalitesi ve doğru sistem seçimi büyük önem taşımaktadır. Organizasyonunuzda ihtiyaç duyacağınız; lazerden ışığa, plazma ekrandan projeksiyona tüm görüntü sistemlerinin seçimi ve kurulumu için 3D Prodüksiyon hizmetinizdedir. Teknik ekipman tedariğinin yanı sıra, sahne tasarımı ve mekan içi görüntü sistemleri düzenlenmesi konusunda da 3D Prodüksiyon’un uzman ekibinden destek alabilirsiniz.
 • Sahne / Dekor Sistemleri
  Organizasyonunuzda görsel kaliteyi maksimumda yaşatmak ve mekanı en verimli biçimde kullanmanızı sağlamak için profesyonel sahne ve dekor çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Mekanın keşfi ve çözüm tespiti, tasarım ve dekorasyon, kurulum, montaj, stand üretimi, sahne düzenlemesi gibi tüm konularda çok yönlü çözümler sunarak organizasyon alanının en yaratıcı ve uygun biçimde kullanılması, sahne/dekor hizmetimizde esastır.
 • Catering
  Başta fuarlar olmak üzere her çeşit organizasyonunuzda misafirlerinizi iyi ağırlamanın yolu, yiyecek içecek kalitesi ve servisinden geçiyor. 3D Prodüksiyon, catering ve ikram hizmetleri ile çay, kahveden yemeğe, kokteylden aperatiflere organizasyonunuzun ihtiyaç duyacağı tüm ikram hizmetlerini sunmaktadır. Sunumlarda malzeme kalitesi, sunum şıklığı ve zamanlamanın doğru planlanması ile üstün müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.
 • Takım Ruhu ve Motivasyon Aktiviteleri
  İşletmelerin içindeki her birimin ve her çalışanın bireysel olarak değil, takım ruhuyla hareket ederek bütünün bir parçası olması firma içindeki iletişimi kuvvetlendiriyor. Takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri ise arzulanan iletişimin doğmasını sağlamaktadır. 3D Prodüksiyon profesyonel ekibi, şirket çalışanları için planladıkları takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri etkinlikleriyle çalışanların eğlenceli bir ortamda bilinçlenmesi ve başarıya odaklanmalarını sağlıyor.

  3D Prodüksiyon takım ruhu koçları eşliğinde planlanan oyunlar ve etkinlikler sonucunda risk faktörleri belirler ve sonuç odaklı çalışarak takım ruhunun oluşmasını engelleyen problemler açığa çıkarılarak, stratejilerin oluşturulması sağlanır.

  Takım olmanın bilincine varmak için, uzman 3D Prodüksiyon ekibiyle tanışarak, size özel planlanmış etkinlikler çerçevesinde, dilediğiniz takım ruhu aktivitesini planlayabilirsiniz.

 • Tercüman / Hostes
  Misafir ve müşterilerinizle iletişiminizi ana dilinizdeki kadar akıcı kılacak tercüman hosteslerimiz, profesyonel tercüme çözümleri için projelerinizde hizmetinizdedir. Bu şekilde müşterilerinizle daha rahat bir şekilde anlaşabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamak konusunda sorun yaşamazsınız. Farklı dillerde uzmanlaşmış profesyonel tercüman hostesi kadromuz, tarafların doğru, hızlı ve pratik biçimde anlaşmalarını sağlayarak, lisan faklılıklarının iletişim alanında bir sorun teşkil etmemesini sağlar.

  3D Prodüksiyon tercüman hostesleri dünya dillerinde hizmet vermekte olup, tüm tercümanlarımız dil ve hizmet alanında deneyimli profesyoneller arasından özenli bir çalışma sonrasında firmanızın ihtiyaçlarına uygun olara seçilmektedir. 3D Prodüksiyon geniş tercüman hostesi kadrosuyla sizlere kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 • Ulaşım / Konaklama Hizmetleri
  Organizasyon sahibinin isteği ve ihtiyacına bağlı olarak her türlü uçak, tren, otobüs bileti rezervasyonu, özel araçların kiralanması tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Yurtiçi yurtdışı şirket toplantılarında, dünyanın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun bütün ulaşım ve konaklama işlemlerinizi biz gerçekleştiriyoruz.
 • Güvenlik
  3D Prodüksiyonun eğitimli ve sertifikalı güvenlik görevlileri organizasyonunuz süresince sizin ve davetlilerinizin huzurunu korumak için çalışır.
Back to top